ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST KERESÜNK

ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST KERESÜNK!

Igazi vezető egyéniségnek tartod magad? Mindened a vendéglátás és már rutinosan mozogsz az összes területen? Úgy érzed alkalmas lennél üzletvezető-helyettesnek? Tarts velünk és légy a BITE történet része!

MIK LESZNEK A FELADATAID?

– Saját fejlesztésű pék-és cukrászati termékek készítésének felügyelete
– Saját fejlesztésű italaink elkészítésének felügyelete
– Munkafolyamatok megtervezése, levezénylése
– Nyitási és zárási feladatok koordinálása
– Kapcsolattartás a beszállítókkal és a partnerekkel
– Szoros kooperáció az üzletvezetővel
– A beosztás heti rendszerességű elkészítése
– Az üzlet sikeres működésének elősegítése

MIT KÉRÜNK TŐLED?

– Legyél nyitott, elfogadó és szeress emberekkel dolgozni
– Vendéglátóipari tapasztalat
– Minimum egy év vezető pozícióban szerzett tapasztalat
– Társalgási szintű angol nyelvismeret

Miért dolgozz nálunk?

Betekintést nyerhetsz a pék és barista szakmába
Olyan minőséget képviselünk, amire Te is bátran büszke lehetsz majd
Egy befogadó, fiatalos és dinamikus csapat vár nálunk
Bejelentett munkaviszonyt biztosítunk
A piacnak megfelelő korrekt bérezésben részesülsz
Hosszú távon számítunk Rád és elérhetővé tesszük az előrelépési lehetőségeket
Nálunk minden kolléga ingyen étkezik, kávézik és a műszakjaidon kívül is 30% kedvezményben részesülsz!
Lojalitásod időarányos hűségbónuszokkal honoráljuk

Amennyiben úgy érzed, szívesen lennél csapatunk tagja, jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével és mi felvesszük veled a kapcsolatot!

Igazi vezető egyéniségnek tartod magad? Mindened a vendéglátás és már rutinosan mozogsz az összes területen?

MEGNÉZEM

TATABÁNYAI MUNKA LEHETŐSÉG

Örömmel sürögsz-forogsz a konyhában? Imádsz sütni és jól megállod a helyed csapatban?

MEGNÉZEM

DIÁKOKAT KERESÜNK A CSAPATBA

Képzelj el egy munkahelyet, ahová szívesen jársz be, amiért érdemes felkelni, ahol egész nap megy a belvárosi pörgés.

MEGNÉZEM

GYORSÉTTERMI DOLGOZÓT KERESÜNK

Örömmel sürögsz forogsz a konyhában? Imádsz sütni és még a kávét is szereted?

MEGNÉZEM

BARISTÁT KERESÜNK

Nálunk kiélheted kreativitásodat a kávékészítésben, hiszen baristáinknak lehetőséget nyújtunk saját receptjeik megvalósítására!

MEGNÉZEM

MŰSZAKVEZETŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK

Ha érdekel a vendéglátás, szereted a finomságokat és szívesen lennél vezető, keress minket!

MEGNÉZEM