MŰSZAKVEZETŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK

Szereted az igazi, világvárosi pörgést? El tudod magad kötelezni a magas minőség mellett? Úgy érzed igazi vezető alkat vagy? Dolgozz a belváros szívében, egy modern és hangulatos kávézó pékségben, egyedi termékek és kávékülönlegességek között, ahol te is kedvedre fogyaszthatsz. Itt mindig nagy a nyüzsgés, unatkozni biztosan nem fogsz!

MIT KELL CSINÁLNI?

  • Recepteket elsajátítani
  • Receptek alapján péktermékeket és kávéitalokat készíteni
  • Alacsony létszámú csapatot irányítani
  • Ellenőrizni, hogy folyamatosan kimagasló minőséget nyújtsunk
  • Vendégpanaszok kezelése
  • A nyitási és zárási feladatok elvégzése
  • A HACCP szabályok betartása és betartatása

MIK AZ ELVÁRÁSAINK?

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Rendelkezz vezetői szemlélettel
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Légy nyitott és rugalmas
  • Légy vendégközpontú
  • Szeress csapatban dolgozni, emberekkel foglalkozni

MIÉRT DOLGOZZ NÁLUNK?

  • Hosszú távú munkalehetőséget, valamint szakmai fejlődést kínálunk.
  • Bejelentett munkaviszonyt biztosítunk.
  • A piacnak megfelelő korrekt bérezésben részesülsz.
  • Havi versenyeken vehetsz részt, amit bónusszal jutalmazunk!
  • Lojalitásod időarányos hűségbónuszokkal honoráljuk.
  • Szakmai tréningeken vehetsz részt.
  • Nálunk minden kolléga ingyen étkezik,kávézik és a műszakjaidon kívül is 30% kedvezményben részesülsz!
  • Lehetőséged van államilag elismert szakmai bizonyítvány megszerzésére. (Ez üzletenként eltérő lehet.)

Az alábbi videóban bemutatjuk, mit és hogyan kell csinálnod:

Ha úgy érzed szívesen dolgoznál nálunk, akkor jelentkezz az alábbi kérdőív kitöltésével és mi felvesszük veled a kapcsolatot!

ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST KERESÜNK

Igazi vezető egyéniségnek tartod magad? Mindened a vendéglátás és már rutinosan mozogsz az összes területen?

MEGNÉZEM

TATABÁNYAI MUNKA LEHETŐSÉG

Örömmel sürögsz-forogsz a konyhában? Imádsz sütni és jól megállod a helyed csapatban?

MEGNÉZEM

DIÁKOKAT KERESÜNK A CSAPATBA

Képzelj el egy munkahelyet, ahová szívesen jársz be, amiért érdemes felkelni, ahol egész nap megy a belvárosi pörgés.

MEGNÉZEM

GYORSÉTTERMI DOLGOZÓT KERESÜNK

Örömmel sürögsz forogsz a konyhában? Imádsz sütni és még a kávét is szereted?

MEGNÉZEM

BARISTÁT KERESÜNK

Nálunk kiélheted kreativitásodat a kávékészítésben, hiszen baristáinknak lehetőséget nyújtunk saját receptjeik megvalósítására!

MEGNÉZEM

Ha érdekel a vendéglátás, szereted a finomságokat és szívesen lennél vezető, keress minket!

MEGNÉZEM