FESZTIVÁL-DIÁKMUNKA

CSAPASD VELÜNK A FESZTIVÁLOKON

Ha szereted a pörgést és a felejthetetlen bulikat, várunk Téged is csapatunkba!
Dolgozz velünk a Balaton Soundon, Efotton, Szigeten, Strand Fesztiválon és a Spartan Racen, mi meg biztosítjuk a zenét, kaját, italt és a fergeteges hangulatot.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • előkészítés
  • rendelésfelvétel
  • termékkészítés
  • kávékészítés
  • értékesítés, kasszázás
  • vegyes beosztás szerint dolgozni a fesztivál ideje alatt

AMIRE VÁRJUK A JELENTKEZÉSEDET:

  • EFOTT
  • Balaton Sound
  • Sziget
  • Strand Fesztivál
  • Spartan Race

MIK AZ ELVÁRÁSAINK?

  • legalább egy idegen nyelv ismerete
  • rendelkezz tanulói jogviszonnyal
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat előny

MIT TUDUNK AJÁNLANI?

  •  bruttó 1750 Ft/óra
  • fergeteges hangulatot
  • több fesztiválra is eljöhetsz
  • munkaidőd alatt biztosítjuk az étkezést
  • sátorhelyet a fesztivál helyszínén

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Ne felejtsd el elküldeni elérhetőségeidet (név, e-mail cím, telefonszám) és csatold önéletrajzodat!

hr@bitebakerycafe.hu

DIÁKOKAT KERESÜNK A CSAPATBA

Képzelj el egy munkahelyet, ahová szívesen jársz be, amiért érdemes felkelni, ahol egész nap megy a belvárosi pörgés.

MEGNÉZEM

GYORSÉTTERMI DOLGOZÓT KERESÜNK

Örömmel sürögsz forogsz a konyhában? Imádsz sütni és még a kávét is szereted?

MEGNÉZEM

BARISTÁT KERESÜNK

Nálunk kiélheted kreativitásodat a kávékészítésben, hiszen baristáinknak lehetőséget nyújtunk saját receptjeik megvalósítására!

MEGNÉZEM

MŰSZAKVEZETŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK

Ha érdekel a vendéglátás, szereted a finomságokat és szívesen lennél vezető, keress minket!

MEGNÉZEM

Benned is felmerült már a kérdés, hogy mit csinálj a nyáron? Tarts velünk a fesztiválokra!

MEGNÉZEM

    Hírlevél